Menu
Your Cart

Kase

Kase
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS734
TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizde porselen şıklığı aratmaz -20 oC ve +70 oC arası sıcaklıklarda gıda ile temasa uygundur TC Gıda Tarım ve Hayvancılık bak..
366.39 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS381
17 cm derinliğinde elips kase TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizde porselen şıklığı aratmaz -20 oC ve +70 oC arası sıcaklıklarda gıda ile temasa uygundur T..
76.28 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS382
21 cm derinliğinde elips kase TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizde porselen şıklığı aratmaz -20 oC ve +70 oC arası sıcaklıklarda gıda ile temasa uygundur T..
109.19 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS383
Atlas melaminin yılların tecrubesiyle üretilen porselen kalitesin ve dayanıklı büyük kase...
157.54 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS733
Lütfen renk hakkında soru sorunuz. 1 adet büyük boy kase fiyatıdır. 38cm ve 31 cm genişlik ve uzunluğa sahiptir. yükseklik 13cmdir. TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizd..
295.91 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS736
Ürün 12,6 cm genişliğinde ve 30,5 cm uzunluğundadır. Yükseklik ise 10.5 cm'dir.Beyaz yüzeye sahip olan ürün porselen gibi görüntüsü sayesinde sunumlarınıza şıklık katacak. Evde yada iş yerinizde sunumlarınızda kullanabilceğiniz gondol kayık tabak. TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ..
112.68 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS783
Lütfen renk hakkında bilgi isteyiniz. 1 adet fıyatıdır. soru sor kısmından veya iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizde porse..
170.89 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS738
24cm çap ve 10,5 cm yüksekliğe sahip büyük melamin kase. TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizde porselen şıklığı aratmaz -20 oC ve +70 oC arası sıcaklıklarda ..
188.19 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS341
TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Melamin büyük kase. 16cm çap uzunluğuna sahiptir. Kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizde porselen şıklığı aratmaz -20 oC ve +70 oC arası sıcaklıklarda gıda il..
53.92 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS343
23cm-h:6,5cm ölçülerinde derin kase TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizde porselen şıklığı aratmaz -20 oC ve +70 oC arası sıcaklıklarda gıda ile temasa uygun..
98.39 TL
Brand: Atlas Melamin Model: ATLAS730
Porselen görünümünde porselenden çok daha hafif büyük sunum kasesi. TERMOGOLD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizde porselen şıklığı aratmaz -20 oC ve +70 oC arası sıc..
257.14 TL
Brand: Cooker Model: YKCKR2619
Kapaklı çelik karıştırıcı olarak kullanabilceğiniz ürün 2 farklı kapak açma seçeneği sunarak sıçramalara karşı bir duvar gibi engel olur. 24 cm olan ürün paslanmaz çelikten üretilmiştir...
205.00 TL
Brand: Güral Porselen Model: GPOSL10*7GKS
Ürünler mikro dalga fırında kullanıma uygundur. Ürünlerin üzerinde altın yaldız veya platin yaldız gibi bileşenler var ise mikrodalga fırında kullanmayınız. Derin dondurucuda kullanıma uygundur ancak derin dondurucudan sonra lütfen direk mikrodalga fırında kullanmayınız. Oda sıcaklığına gelene kadar..
69.52 TL
Brand: Güral Porselen Model: GPEO14KK
Ürünler mikro dalga fırında kullanıma uygundur. Ürünlerin ğzerşnde altın yaldız veya platin yaldız gibi bileşenler var ise mikrodalga fırında kullanmayınız. Derin dondurucuda kullanıma uygundur ancak derin dondurucudan sonra lütfen direk mikrodalga fırında kullanmayınız. Oda sıcaklığına gelene kadar..
70.49 TL
Showing 1 to 30 of 98 (4 Pages)